Skoči na glavno vsebino

V sredo, 23. maja 2018, smo spletli čudovit šopek spominčic.  Nežne, drobne spomine na vse, ki so kdajkoli “gulili” šolske klopi, smo  povezali z glasbo, petjem in plesom. Koncert smo posvetili visokemu jubileju šole, praznovali smo namreč 40 let šolske zgradbe ter 160 let šolstva v Dornberku. V ospredje smo postavili prepletanje generacij, ki je v tem kraju pravo bogastvo dajanja in prejemanja.

Tako kot spominčico na enem steblu krasi več cvetov, tako je tudi ta večer oblikovalo veliko ljudi, brez katerih prireditev ne bi bila taka, kot je. Hvala vsem in vsakemu posebej.

P.s. Prireditve se je udeležil tudi župan Mestne občine Nova Gorica, g. Matej Arčon. Darilo, ki ga je ob tej priložnosti namenil šoli, je izročil ravnateljici, ge. Dragici Vidmar. Kaj se je skrivalo v škatli, ki je ravnateljica ni mogla odpreti (Kje so se skrivale kake škarje?), si lahko ogledate na eni od spodnjih fotografij.

 

Dostopnost