Skoči na glavno vsebino

V petek, 1. 6. 2018, so se naši devetošolci, ki so vseh devet let pridno brali knjige za bralno značko, udeležili osrednje zaključne prireditve v Ljubljani.

Program je vodil Boštjan Gorenc Pižama, gosti prireditve so bili Damijan Stepančič, ilustrator knjige BARŽ ≡ KONS, Boštjan Gorenc Pižama, Andrej Rozman Roza, Anja Štefan, za glasbeni program sta poskrbela Janez Dovč in Boštjan Gombač.

Naši zlati bralci so priznanje za devetletno zvestobo knjigi že prejeli na zaključni prireditvi v šoli,  v dar pa bodo dobili še pesniško zbirko Srečka Kosovela BARŽ ≡ KONS (ur. Igor Saksida) z ilustracijami Damijana Stepančiča.

Letošnji zlati bralci so:

LOVRO SAKSIDA, NUŠA VELIŠČEK, ČRT SAKSIDA, NIKA ČEČKO, MATIC ŠINIGOJ, TIMOTEJ PELICON, MIHA HAREJ, HANA VALIČ, DAVID KOVAČIČ, MATIJA FILIPUTTI in ANDREJ FABČIČ.

Iskrene čestitke vsem. Naj knjiga ostane vaša prijateljica.

Dostopnost