Skoči na glavno vsebino

V petek, 8. 6., je v Kulturnem domu v Novi Gorici potekala zaključna prireditev tekmovanja za čiste zobe ZOBOZDRAVSTVENE VZGOJE IN PREVENTIVE SEVERNO PRIMORSKE REGIJE. Kulturni program je tokrat pripravila naša šola, ki se je s čudovito paleto različnih točk odlično izkazala.

Program so med drugimi oblikovali:

  • dramska skupina, ki je uprizorila igrico Kdo še verjame v pravljice,
  • otroški pevski zbor,
  • plesni ansambel TAN-DEM ter
  • devetošolca – plesalec Luka Vodopivec in pevec Jurij Mušič.

Prireditve sta se udeležila tudi letošnja zmagovalna razreda, in sicer 9. a (matična šola) ter 3. b in 4. b (podružnična šola).

Med enajstimi učenci – regijskimi prvaki, ki so bili vseh devet let med tistimi, ki so imeli najbolj čiste zobe, sta bila tudi dva naša učenca, in sicer NUŠA VELIŠČEK in ANDRAŽ FURLAN (oba 9. a).

Čestitke vsem nastopajočim učencem in njihovim mentoricam  za čudovito oblikovan program ter vsem zmagovalcem tekmovanja, pa tudi tistim, ki letos morda niste bili med najboljšimi, ste pa pridno skrbeli za čistost svojih zobk.

Dostopnost