Skoči na glavno vsebino

Zadnji šolski dan je bil seveda vesel in razigran, kot se za zadnji dan pouka in prvi dan počitnic spodobi.

Proslava ob dnevu državnosti, ki so jo  domiselno pripravili učenci podružnične šole, je prinesla sporočilo, da smo država in domovina pravzaprav vsi ljudje, ki v njej živimo in prav je, da jo spoštujemo, cenimo in smo ponosni nanjo. Tako kot smo lahko ponosni na znane Slovence, podjetnike, športnike, medijske osebnosti, pa smo lahko ponosni tudi na nas same, na našo šolo, učence in njihove male in velike uspehe. Morda bo med nami čez leta prepoznan kak velik umetnik, športnik, podjetnik, plesalec, igralec …

Zaploskali smo učencem podružnične šole, plesalcu Luki, podjetniku Črtu, dramski skupini in plesni skupini Dolls, pa tudi sami sebi. Prav vsi smo si namreč zaslužili aplavz, da smo uspešno prijadrali do konca šolskega leta.

Zaželeli smo si še lepe počitnice, pospravili spričevala in se odpravili počitniškim dogodivščinam naproti.

 

Dostopnost