Skoči na glavno vsebino

Planinska šola

Vabljeni k vpisu v planinsko šolo

Na možeh. Foto: Matjaž Jeran

Mladi planinci bomo skupaj s starši in drugimi člani planinskega društva šli dogodivščinam naproti na izletih ob koncih tedna enkrat mesečno.   

Na tedenskih srečanjih v obliki planinske šole pa se bomo naučili, kako varno na letni, zimski pohod, nočni pohod, kakšno opremo potrebujemo za varovanje pri plezanju v skali, na ferati, spoznavali gorstva in različne načine gibanja v gorah, tudi na gorskem kolesu. Za najbolj zagnane bomo imeli pripravo na tekmovanje Mladina in gore.

TERMIN: PO DOGOVORU 

Zainteresirani pošljite ime in priimek, razred mladega planinca, njegove planinske izkušnje, predlog časovnega termina tedenskih planinskih šol ter telefonsko številko prenosnika staršev na: valentina.mavric@gmail.com.

Valentina Pavlica, mentorica mladih planincev

Dostopnost