Skoči na glavno vsebino

V torek, 13. 11. 2018, je potekalo spletno šolsko tekmovanje v pisanju poezije. Učenci so na tematiko iz vsakdanjega življenja s poudarkom na temah in motivih, ki so trenutno aktualni in se o njih bere in posluša (migrantski tokovi, 100. obletnica 1. svetovne vojne, leto evropske kulturne dediščine, pojmovanje in imenovanje vsesplošne ljubezenske tematike, vremenske spremembe …) morali napisati pesem in jo poslati po elektronski pošti. Na tekmovanje se je prijavilo 5 učencev od 7. do 9. razreda, ena učenka pesmi ni napisala. Ostali učenci so napisali izvirne pesmi, najboljše pa sta se odrezali Laura Klinec in Ema Marošević, ki bosta našo šolo predstavljali na državnem tekmovanju. Pesmi si lahko preberete v našem spletnem glasilu Učenjak.

Čestitke vsem poetom!

Mentorica: Petra Gabriel

 

Dostopnost