Skoči na glavno vsebino

Konec meseca novembra 2018, sta naša učenca 8. razreda prejela bronasto priznanje in nagrado za svoji umetnini na dveh likovnih natečajih.

Jan Medvešček je na 8. bienalnem natečaju prostorskega oblikovanja Po Fabianijevih poteh 2018, pod mentorstvom Sandre Fabjan, osvojil bronasto priznanje.

Učenci likovnega snovanja 2 so v oktobru ustvarjali na področju umetniške grafike in s svojimi deli sodelovali na literarnem in likovnem natečaju Triglav, moj dom, ki sta ga ob 240-letnici prvega pristopa na Triglav razpisala OŠ dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica in Turizem Bohinj. Manuel Hladnik se je s svojo grafiko »Pop Triglav« uvrstil med nagrajence likovnega natečaja.

Obema iskreno čestitamo!

Vsi sodelujoči avtorji, njihovi starši in mentorji likovnih del z natečaja Triglav, moj dom, so lepo vabljeni na zaključno prireditev s podelitvijo nagrad in priznanj, v torek, 11. 12. 2018, ob 18. uri, v Kulturni dom Joža Ažmana v Bohinjski Bistirci.

Mentorica: Jadranka Ivačič

Dostopnost