Skoči na glavno vsebino

Drugi dan šole v naravi je bil res nekaj posebnega. Ne boste verjeli, tudi tisti, ki smo včeraj prvič stopili na smuči, smo se danes že zapeljali z žičnico in se prvič spustili po belih strminah. Naši športni učitelji pravijo, da nam gre odlično. V sončnem vremenu smo res uživali na snegu.

Popoldan smo si ogledali muzej, izvedeli nekaj o tukajšnji kameninski sestavi, zvečer pa se pozabavali s hecnim kvizom in še bolj hecnimi stavki. Obrazne mišice smo od smeha dodobra razmigali.

Vmes smo potočili tudi kako solzico, saj veste mamice in tatkoti, da vas pogrešamo, a so se solze kmalu posušile in komaj čakamo jutrišnjih dogodivščin. Ko pridemo domov, vam povemo vse o pretrdih železnih posteljah, o “čudovito pospravljenih” sobah, o vseh izgubljenih rokavicah pa o učiteljih, ki nam še ponoči ne dajo miru in nas preganjajo k spanju. Jutri bo menda snežilo in obljubili smo, da bomo mi kidali sneg okoli doma. Skratka, niti ni tako slabo;)

Se slišimo jutri. Pozdravček vsem. In čeprav vas pogrešamo, se imamo lepo.

Dostopnost