Dragi učenci, spoštovani starši!

O poteku prvega šolskega dne smo vas že obvestili. Dodajamo še nekaj informacij in pojasnil.

V ponedeljek bo pouk za 1. – 4. razred do 12.00 (4 šol. ure), za 5. – 9. razred pa do 12.50 (5 šol. ur). 6. ure, ko so na urniku izbirni predmeti, na ta dan ne bo. 

URNIK JE VIDEN V APLIKACIJI NA SPLETNI STRANI. 

URNIK IZBIRNIH PREDMETOV

NEOBVEZNI izbirni predmeti 

DRUGI TUJI JEZIK – ITALIJANŠČINA (N2I): A skupina (4.  razred matične šole) PONEDELJEK 5. šolska ura in TOREK PREDURA

B skupina (5. in 6. razred) PONEDELJEK in SREDA PREDURA

RAČUNALNIŠTVO (NRA): A skupina (4. razred, 5. a razred in fantje iz 5. b razreda) SREDA 6. šol. ura

B skupina: 6. razred in dekleta iz 5. b razreda ČETRTEK PREDURA

TEHNIKA (NTE): PETEK 6. šol. ura

OBVEZNI izbirni predmeti

ŠPANŠČINA 1, 2, 3 (7., 8. in 9. razred): PONEDELJEK in PETEK PREDURA

ITALIJANŠČINA 1 (7. razred): TOREK 5. in 6. šol. ura

ITALIJANŠČINA 2 (8. razred): PONEDELJEK 6. šol. ura in SREDA PREDURA

ITALIJANŠČINA 3 (9. razred): PETEK PREDURA in 1. šol. ura

ŠPORT ZA SPROSTITEV (7. – 9. razred): PONEDELJEK 6. šol. ura

IZBRANI ŠPORT – NOGOMET (7. – 9. razred): ČETRTEK 6. šol. ura

ŠOLSKO NOVINARSTVO (7. in 9. razred): ČETRTEK PREDURA

UREJANJE BESEDIL (7. razred): PONEDELJEK PREDURA

RAČUNALNIŠKA OMREŽJA (8. razred): PETEK PREDURA

MULTIMEDIJA  (9. razred): PETEK PREDURA

VARSTVO PRED NARAVNIMI IN DRUGIMI NESREČAMI (7. – 9. raz.): PETEK 6. šol. ura

ŠAHOVSKE OSNOVE (7. – 9. raz.): ČETRTEK PREDURA

ASTRONOMIJA – SONCE, LUNA IN ZEMLJA (7. – 9. raz.): SREDA PREDURA

Razredniki v šolskem letu 2019/20 bodo: 

Podružnična šola Prvačina: 

1.b, 3. b   Monika Mihelj Kalin, druga strokovna delavka  Ana Zaletelj

2.b, Helena Vodopivec

4. b Anita Velikonja

OPB Mateja Hočevar, Maruša Čebron

Matična šola OŠ Dornberk:

1.a Katja Skubin, druga strokovna delavka Ana Lokar

2.a Klara Milanič

3. a Elena Bolje

3 c Nataša Šinigoj

4. a Ingrid Jug

4. c Adrijana Čermelj

5. a Nina Pahor

5. b Martina Ralić

OPB: Leonida Gregorič, Tatjana Pahor in Suzana Saksida

6. a Borut Fiorelli

6. b Petra Gabriel

7. a Irena Humar Kobal

7. b Ana Canzutti

8. a Mateja Skočir

9. a Irena Čebron

Se vidimo v ponedeljek!