Skoči na glavno vsebino

V soboto, 28. 9. 2019, smo na naši šoli organizirali 3. dobrodelni tek, s katerim smo zbirali denar za šolski sklad.

Med 8.15 in 8.30 smo se zbrali na »Kampotu«, kjer smo si razdelili štartne številke kot na pravih tekih. Najprej smo se podali na ogrevalni krog, zatem pa na 5 kilometrsko progo. A na cilju so nas kmalu presenetili prvi tekači. Učenci so tekmovali v različnih kategorijah. Najbolj smo bili ponosni na naše najmlajše šolarje, saj so progo v celoti pretekli.

Po teku smo se odpravili na šolsko igrišče, kjer so nas že čakala različna društva, da se nam predstavijo. V dveh urah se nam jih je predstavilo vseh 13. Že na začetku teka smo upali, da nas vreme ne bo presenetilo in smo bili precej hvaležni, da nam je narava prizanesla in je začelo deževati šele proti koncu.

Napisali: Sofija in Blaška

Dostopnost