Skoči na glavno vsebino

Potem ko smo se včeraj (nedelja) pozno zvečer vkrcale na letalo, s katerim smo z Brnika poletele  do Beograda, smo se  po slabi uri čakanja vkrcale še na drugo letalo, ki nas je ponoči pripeljalo na letališče v Skopju –  glavnem mestu Makedonije. Sledila je še skoraj ura vožnje z avtobusom, ko smo okoli četrte ure ponoči končno srečno prispele v hotel v Kavadarcih. Utrujene, a zadovoljne smo se danes razveselile srečanja s starimi in novimi prijatelji. Nekatere med njimi smo spoznale na izmenjavi na Poljskem, nekateri med njimi pa so bili tudi na izmenjavi pri nas. S temi je bilo srečanje še posebej veselo, seveda pa smo se razveselile tudi novih prijateljev. Popoldne smo se srečale z družinami gostiteljicami. Komaj čakamo, da se nam pridružijo še vrstniki s Poljske. Jutri bomo končno vsi skupaj in naša erasmovska pustolovščina v Makedoniji se bo začela zares.

Pozdravček vsem, Erasmovke!

Dostopnost