Skoči na glavno vsebino

Predzadnji dan naše Erasmus izmenjave smo Erasmovke preživele ob Ohridskem jezeru. Pot je bila sicer dolga, a se je izplačala. Ohridsko jezero je res čudovito. Ogledale smo si Muzej na vodi, se sprehodile ob jezeru ter se povzpele do samostana sv. Naum. Vmes smo se okrepčale s kosilom, preizkusile, kako mrzlo je jezero, občudovale ohridske bisere ter vrgle v jezero kovanec za srečo.  Popoldan smo si ogledale še samo mesto Ohrid.

Vožnja domov je bila živahna in razigrana. Malce zaradi “zanimivega” šoferja, malce pa zaradi našega veselja in dobre volje.

Jutri nas čaka še zadnji dan. Dopoldan bomo preživeli ob družabnih igrah, popoldne pa zaključna slovesnost in druženje. Hm, se nam zdi, da bomo porabili veliko robčkov. Bo treba zjutraj v trgovino 😉

Pozdrav vsem. Komaj čakamo, da vam povemo o vsem, kar smo tule doživele. Ma bo trajalo kar dolgo, da vam povemo vse. Hm, morda pa vam vsega le ne bomo povedale 🙂 🙂 🙂

Dostopnost