Skoči na glavno vsebino

V tem tednu smo na naši šoli organizirali medobčinska turnirja v nogometu za dekleta in fante.  Na obeh smo spremljali lepe tekme, na katerih so otroci prikazali veliko mero športnega znanja in obilo pozitivnih človeških vrlin. Ob bučni podpori s tribun so v torek prvo mesto med dekleti osvojile punce iz OŠ Solkan. Naša dekleta so iz tekme v tekmo igrala bolje, kar je na koncu zadostovalo za tretje mesto. Še bolj zanimivo je bilo v četrtek, ko so svoje znanje izkazovali fantje. Ob zelo kvalitetnih tekmah je na koncu prvo mesto osvojila OŠ Dobrovo. Naši dečki so si končno tretje mesto priborili z zgodovinsko zmago nad OŠ Frana Erjavca. Tako kot pri dekletih, tudi pri fantih to ni zadostovalo za uvrstitev v nadaljevanje tekmovanja, saj sta si mesto na njem, poleg prvouvrščenih, prisvojili ekipi OŠ Milojke Štrukelj in OŠ Ivana Roba Šempeter pri fantih.

Vsem ekipam želimo obilo športnih užitkov na nadaljnjih tekmovanjih.

Slike iz obeh tekmovanj najdete na spletni povezavi http://www.sz-ng.si/

Mentor Marko Vovk

Dostopnost