VPIS V 1. RAZRED

Vse otroke, rojene leta 2014, s stalnim bivališčem v Dornberku, Prvačini in Gradišču nad Prvačino (hišne številke: 3, 4, 5, 6, 7, 8  in 9) vabimo skupaj s starši

k vpisu v prvi razred.

Vpis bo potekal v Osnovni šoli Dornberk, Gregorčičeva 30/a, v pisarni šolske svetovalne službe

v torek, 11. 2. 2020 (šolski novinci s priimkom z začetnicami od A do K)

in v sredo, 12. 2. 2020 (šolski novinci s priimkom z začetnicami od L do Ž)

dopoldne od 8. do 10. ure

ter popoldne od 14. do 17. ure.

Da bi se izognili nepotrebnem čakanju, prosimo, da pri vpisu upoštevate predlagani razpored.

Dornberk, 4. 2. 2020                                                                              Ravnateljica: Dragica Vidmar, l. r.