V četrtek, 13. februarja smo učenci krožka KUHNA PA TO, ob sodelovanju nekaj otrok iz našega vrtca, pripravili nekaj dobrih jedi in jih ponudili v pokušino vsem učencem naše šole.

Še sami smo bili presenečeni, koliko pohval smo od vrstnikov prejeli za sestavljeno mineštro iz pora z janežem, korenčkom in jabolki ter za polpetke iz ohrovta, krompirja in sira.
Ideje za jedi, mnoge skrivnosti za pripravo in končno dekoracijo je znami z veseljem delil kuharski chef iz Perle, Matjaž Šinigoj, doma s Tabra.
Prireditev sta si ogledali tudi glavna organizatorka vseslovenskega projekta  KUHNA PA TO gospa Anka Peljhan in fotografinja  Helena Kermelj, ki nista skoparili s pohvalami našim odličnim jedem, predvsem pa otrokom, pri katerih sta občudovali samostojnost, komunikativnost, odgovornost, iznajdljivost in prijaznost.
Upamo, da nam bo uspelo na šoli pripraviti še kakšen podoben dogodek.
V začetku aprila (8.4.) se bomo predstavili tudi na javni prireditvi v Qlandiji v Novi Gorici.
mentorica Mateja Skočir