Spoštovani starši,

v naslednjem tednu se bo pouk postopoma za vse učence normaliziral. V ponedeljek se k pouku v šolo vračajo učenci 4. in 5. razreda, v sredo pa še učenci 6., 7. in 8. razreda.

Pouk bo potekal po urniku, kot pred epidemijo, vendar s prilagoditvami in ob upoštevanju priporočil NIJZ. Povratek v šolo bo namenjen preverjanju, utrjevanju in poglabljanju znanja ter odpravljanju vrzeli v znanju.

Zavedamo se, da je izobraževanje na daljavo marsikomu povzročalo težave, zato bomo do teh učencev bolj pozorni in jim bomo skušali omogočiti čim več individualnega dela, da bodo lahko primanjkljaje odpravili.

Za kombi in avtobus velja ustaljeni vozni red kot pred epidemijo. Omejitve za javna vozila še vedno veljajo, zato prosimo, da kdor zmore, naj otroka pripelje sam.

Starši še vedno v šolo ne vstopate. Za učence starejše od 12 let je še vedno priporočena uporabe maske izven matične učilnice.

Starši, k pouku naj prihajajo le zdravi otroci, ki nimajo simptomov obolevnosti.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Dragica Vidmar, ravnateljica