Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, dragi otroci,

zaradi poslabšane epidemiološke slike so se po sklepu šolske ministrice ge. Kustec podaljšale počitnice za en teden. Učenci ne bodo dobivali navodil za šolsko delo s strani učiteljev. Da pa ne bi izgubili učne kondicije, jih poskusite motivirati, da kaj lepega preberejo, ponovijo snov in jo utrdijo pri posameznih predmetih, pogledajo kakšen poučen film …

V primeru potrebe po varstvu za učence od 1. do 5. razreda se lahko obrnete na Mladinski center v Novi Gorici.

Če pa vam le uspe s časom, pojdite v lepem vremenu na daljši skupen sprehod, kolesarjenje ali si privoščite družabno igro.

Verjemite, da čas, ki ga podarite svojemu otroku, je zanj največje darilo, ki mu ga zmorete pokloniti.

Bodite dobro, predvsem zdravi!

Dragica Vidmar, ravnateljica

Dostopnost