Ko sem videla knjige, kako samevajo v šolski knjižnici, ne da bi si jih otroci lahko sposodili, se mi je porodila ideja:

POTUJOČA ŠOLSKA KNJIŽNICA.

V mesecu novembru sem knjižnico popeljala med ulice Dornberka, Prvačine, Potoka, Zalošč … in dostavila že več kot 50 knjig.

Da otrokom ne bo dolgčas v dolgih jesenskih večerih, si lahko izposodijo kakšne dobre knjige.

V e-učilnici lahko pokukate v priporočilne sezname (po vašem izboru), tedenske ideje, novosti v knjižnici itd. Skoči v učilnico z imenom: Potujoča šolska knjižnica in si izposodi knjigo.

Jaz pa bom dnevno spremljala vaša naročila in vam sporočila:

• da je knjiga na voljo za izposojo in kdaj predvidoma bo dostavljena oziroma
  • da knjiga žal ni na voljo za izposojo in vam v tem primeru priporočala kakšno po tematiki podobno knjigo.

Ker verjamem, da včasih nimamo idej, kaj bi brali, sem pripravila tudi “paketke presenečenja”, ki so razdeljeni po tematikah – lahko nam napišeš, katera tematika te zanima, in prejel boš svoj paketek.

Zapisala: Jana Kavčič