Skoči na glavno vsebino

Zavod za ribištvo Slovenije v okviru projekta »LIFE for LASCA« je dne 2. 3. 2020 razpisal likovni natečaj z naslovom »Bogastvo območij Natura 2000« katerega cilj je mlade seznaniti s pomenom posebnih varstvenih območij, ki so jih določile članice Evropske unije in seveda ohranitev biotske raznovrstnosti za prihodnje rodove.

Na natečaju so sodelovali tudi učenci naše šole.

Člani ekipe Life for Lasca so prejšnji teden izbrali zmagovalce, tri najboljša likovna dela, med katerimi sta kar dve likovni deli naših učencev.

2.       MESTO je zasedla  Jona Šturbej (letos 7. b, njeno likovno delo je na desni strani) in

3.       MESTO Erik Romare (letos 8. a, njegovo likovno delo je na levi strani)

Iskrene čestitke učencema za odlično uvrstitev!

Mentorica: Petra Zorn

Dostopnost