Skoči na glavno vsebino

Učbeniški sklad je v skladu z ZOFVI in Pravilnikom o upravljanju učbeniških skladov ustanovljen zato, da se učencem zagotovi učbenike, ki jih potrebujejo pri pouku. Izposojevalnino krije Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, starši ste plačila oproščeni.

Na učbeniške komplete se naročajo vsi učenci naše šole, zato naročilnic ne dobijo več, temveč so na učbeniški sklad naročeni avtomatično s prehodom v višji razred.

Učenci pa so dolžni vestno skrbeti za izposojene učbenike ter jih ob koncu pouka v juniju nepoškodovane vrniti nazaj. V primeru, da bo vrnjen učbenik poškodovan, uničen ali izgubljen, boste morali starši ob koncu šolskega leta zanj v skladu z 12. členom Pravilnika o učbeniških skladih plačati odškodnino!

V primeru, da učbeniškega kompleta ne želite naročiti, prosim, da to sporočite v šolsko knjižnico do petka, 4. 6. 2021.

Za dodatna pojasnila se obrnite na šolsko knjižnico.

Knjižničarka: Edica Klanjšček Schlegel

Dornberk, junij 2021

Dostopnost