Spoštovani starši, dragi učenci!

Jutri, 1. 9., šola ponovno odpira svoja vrata. Tudi v to šolsko leto vstopamo s precejšnjo negotovostjo. A vsi, ki delamo v šoli, komaj čakamo, da se pouk začne in da zopet sprejmemo otroke medse. Potrudili se bomo, da bo delo in življenje na šoli kljub nekaterim omejitvam potekalo tako, kot si želimo.
Učenci bodo v šoli dobili vsa potrebna navodila, kako bodo pouk in ostale dejavnosti potekale. Tudi vi, spoštovani starši, boste obveščeni o spremembah in novostih; preko naše spletne strani, preko obvestil po elektronski pošti in na prvih roditeljskih sestankih.

Vsem skupaj želimo veliko strpnosti, razumevanja in poguma.
Mirno šolsko leto vsem. Se vidimo jutri!

Kolektiv OŠ Dornberk

ŠE NEKAJ POMEMBNIH INFORMACIJ O POTEKU PRVEGA ŠOLSKEGA DNE

POUK

Pouk za vse učence od 2. do 9. razreda začne ob 8.20. Učenci naj prihajajo v šolo čim bolj točno, ob tem naj upoštevajo varnostno razdaljo. Pred šolo jih bodo počakali razredniki in jih pospremili v matične učilnice.

Pouk bo na prvi šolski dan (na matični in podružnični šoli) potekal za učence od 1. – 4. razreda do 12. ure, za učence od 5. – 9. razreda pa do 12.50.  Izjema so učenci 1. razreda, ki pridejo v šolo v dogovoru z razredničarkami.

Prvo šolsko uro bodo imeli vsi razredi razredno uro, nato pa pouk. Izbirnih predmetov na prvi šolski dan še ne bo.

Učenci od 6. do 9. razreda nosijo maske ves čas pouka, ostali pa v skupnih prostorih (hodniki, jedilnica, avla). Učenci mask ne nosijo tudi pri ŠPO.

PREVOZI

ŠOLSKI KOMBI bo na prvi šolski dan vozil po lanskem voznem redu (za 1. šolsko uro), in sicer:

7. 35 GRADIŠČE

7.42 ZALOŠČE

7.45 BUDIHNI

7.50 DRAGA

7.51 BRDO

8.05 SAKSID

TAK UNIK KOMBIJA VELJA SAMO ZA 1. ŠOLSKI DAN, KASNEJE BO OBJAVLJEN NOV URNIK.

AVTOBUS bo na prvi šolski dan iz Prvačine odpeljal ob 8.09 izpred Kulturnega doma. Če bo potrebno, bo avtobus peljal dvakrat. Od 2. 9. pa bosta iz Prvačine peljala dva avtobusa, in sicer ob 7.19 ter 8.09.

Na avtobusu morajo učenci obvezno nositi maske.

PREHRANA

Malica in kosilo bosta organizirana že na prvi šolski dan. V primeru, da učenci ne bodo jedli kosila, je potrebna pravočasna odjava.

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE

Jutranjega varstva na prvi šolski dan ne bo, organizirano bo le varstvo vozačev, ki se vozijo s kombijem.

Podaljšano bivanje bo potekalo po urniku.

V ŠOLO VSTOPAJO LE ZAPOSLENI IN UČENCI, KAR POMENI, DA STARŠI OTROKE PRIPELJETE DO ŠOLE IN V ŠOLO NE VSTOPATE! ENAKO VELJA ZA ODHOD OTROKA IZ ŠOLE. STARŠI LAHKO VSTOPATE LE OB PREDHODNI NAJAVI.

Kolektiv OŠ Dornberk

RAZREDNIKI IN ODDELKI NA MATIČNI ŠOLI