Na šoli smo se zelo razveselili pridobitve novega lasersko gravirnega in rezalnega stroja. Še posebej so se ga seveda razveselili naši učenci, ljubitelji tehnike. Nekaj denarja so si prislužili učenci sami z uvrstitvijo v finale na podjetniškem tekmovanju, levji delež pa nam je prispevalo podjetje GOAP, katerega direktor je g. Leon Kralj.

Učenci, skupaj z učiteljem tehnike g. Borutom Fiorellijem, pa so v enem tednu stroj in njegove zmogljivosti že dodobra spoznali ter že ustvarili kar nekaj lepih izdelkov. S pomočjo stroja bodo učenci nadgradili tehnično znanje in razvijali kreativnost.

Na fotografiji (od leve proti desni):

učitelj tehnike Borut Fiorelli, Vito Vodopivec in Matija Lokar (učenca 8. razreda, ki sta se v lanskem šolskem letu s svojo podjetniško idejo “vijačnikom” uvrstila v finale podjetniškega eksperimenta Poper), direktor GOAPa Leon Kralj in ravnateljica Dragica Vidmar

Dostopnost