Skoči na glavno vsebino

Danes, 22. 12. 2021 smo učenci gledališkega kluba odšli v vrtec, kjer smo otrokom odigrali tri božične predstave, ki smo jih sami napisali. S predstavami, ki smo jih odigrali, smo želeli otokom predstaviti, kaj je pravi čar božiča in da za božič niso pomembna le darila in božična jelka in na njej okraski, temveč da je pravi čar božiča ravno to, da se med seboj spoštujemo in se imamo radi ter da medsebojno prijateljstvo dela božič zares čaroben.

   Ker so bile predstave otrokom zelo zanimive, smo jih zaigrali tudi učencem prvega, šestega in sedmega razreda, ki so bili nad prestavami prav tako navdušeni in nas na koncu zelo pohvalili. 

 Ob pogledu na nasmehe otrok ob koncu predstave je bil dan res neverjeten, v tistem trenutku je bilo vse naše trdo delo poplačano.

                                 Vesele božične praznike in srečno novo leto vam želimo učenci gledališkega kluba z mentorico Petro Gabriel!

Dostopnost