Skoči na glavno vsebino

PODELITEV PRIZNANJ – PLAKAT MIRU

Tudi letos, kot vsako leto, so Lions klubi s celega sveta sponzorirali mednarodni likovni natečaj »Plakat miru« v lokalnem okolju. S tem želijo spodbuditi otroke k razmišljanju o življenju na našem planetu, o sočutju in o miru. Svoja razmišljanja otroci z različnimi tehnikami predstavijo kot likovna dela.

Lions klub Vogrsko je našo šolo tudi letos povabil k sodelovanju v projektu Plakat miru. Izmed vseh nastalih likovnih del, so bile izbrane štiri šolske finalistke, ki so sodelovale v izboru na lokalni ravni. To so: GAJA JURETIČ  in GAJA MAHNIČ LUTAR iz 7.a ter VITA RUPNIK in NEŽA BRIC iz 8.b. 

 V četrtek, 24. 3. 2022 je v dvorani v Bukovici potekala prireditev z zabavno predstavo in pestrim programom, na kateri so podelili priznanja šolskim finalistom iz Kanala, Šempetra pri Gorici, Renč, Dornberka in Branika.

Na prireditvi so bila razstavljena najboljša likovna dela iz omenjenih šol.

Čestitke!

https://lionsvogrsko.si/dogodki/arhiv_dogodkov/2022010316420225/

Dostopnost