Skoči na glavno vsebino

Praznični dan slovenskega športa in prvi dan jeseni smo učenci prvega triletja preživeli v naravi v lovu za zakladom po okoliških gričkih. Ponujal se nam je krasen sončen dan in nismo ga želeli zamuditi. Izkoristili smo ga in pred šolo poiskali prvi škratkov namig, kam naj se odpravimo. Tako so nas skriti namigi in naloge, ki so nas čakale na poti, počasi pripeljale do sladkega skritega zaklada. Med potjo se nam je dogajalo! Lovili smo se, plesali ples Račke, iz naravnih materialov smo oblikovali figure športnikov, brez Kekčeve pesmi in tiste Ko si srečen pa na pohodu tudi ne gre! Na vrhu grička so nas v globokem gozdu čakale prav posebne gibalne dogodivščine…

Dan smo preživeli v prijetni družbi drug drugega in naše lepe narave. Juhuhu, športni dan je zakon!

Fotografirali in zapisali: Nataša Šinigoj in Klara Milanič

Dostopnost