Skoči na glavno vsebino

Pravijo, da če hočeš zares videti, moraš gledati s srcem. Tako se nam je odprl prvi letošnji pogled na našo prekrasno domačo pokrajino.

Odpravili smo se v gozd, saj bomo kmalu začeli z obravnavo malih pisanih črk. Se sprašujete, kje v naravi lahko izvedemo grafomotorične vaje? Tako je! Blatna cesta je idealen način, da vanjo narišemo prve valovite črte in poteze malih pisanih črk.

Pot smo nadaljevali do bajerja, kjer smo se presenečeno zazrli v gladino vode, saj tako visoke še nismo videli. Nato smo se udobno namestili v malem gozdičku pod naših hrastom, kjer smo se najprej umirili in našli stik sami s sabo. Povezali smo se z naravo in začutili prav vsako celico v našem telesu.

Bolj umirjeni in zbrani smo po skupinah ponovili značilnosti letnih časov. Nato smo se natančneje posvetili zimi. Reševali smo delovne liste in vpisovali naša opažanja.

Zapisala Maja Rogelja

Dostopnost