Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 14. 12. 2023, je Dvorana Čuklja pokala po šivih, Toliko nastopajočih in gledalcev v njej verjetno še ni bilo.

Z igro, v kateri otroci iščejo izgubljeno zvezdo, in pevskimi vložki, ki smiselno dopolnjujejo vsebino, smo vsi nastopajoči želeli sporočiti, da smo najsvetlejše zvezde mi sami, ljubezen, ki jo gojimo drug do drugega, sočutje, ki ga delimo, ter upanje, ki nas vodi skozi življenje. To so torej zvezde, ki svetijo v nas samih, v naših dejanjih in v naših odnosih.

Iskrena hvala vsem nastopajočim in tudi sooblikovalcem prireditve. Bilo nas je veliko in prav vsak je s svojim sijajem pripomogel k temu, da smo skupaj pričarali čaroben in pravljičen večer ter prenesli sporočilo o upanju ter ljubezni.

Hvala za številne čestitke in pohvale. Bili smo jih zelo veseli.

Iskrena hvala tudi za prostovoljne prispevke, s katerimi ste obogatili naš šolsko-vrtčevski sklad. V zahvalo za vaše prispevke smo vam poklonili zvezdico upanja. Upanja v srečo, razumevanje, solidarnost in ljubezen. Naj svetlo sije zame, zate in vse nas.

Dostopnost