Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 20. 5. 2024, smo se učenke Knjižničarskega krožka skupaj s knjižničarko udeležile literarnega srečanja v okviru Bralnic pod slamnikom. Srečanje je potekalo v Goriški knjižnici Franceta Bevka, obiskala nas je pisateljica Nataša Konc Lorenzutti. Predstavila nam je svojo pisateljsko pot, deklamirala nekaj smešnih pesmic, odgovarjala na vprašanja učencev in prebrala odlomek iz knjige Avtobus ob treh. Vse navzoče je zelo nasmejala. Zelo smo se zabavali in izvedeli veliko novega. Pisateljico smo prosile, da čim prej napiše in objavi nova knjižna dela, predvsem nadaljevanje knjig Nisem smrklja in Avtobus ob treh. Ob koncu srečanja se nam je podpisala na knjižne kazalke in nam jih podarila.  Srečanje s pisateljico nam bo ostalo v lepem spominu.

Zapisale: Mia in Lija (4. a) ter Karolina (4. b)

Dostopnost