Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 30. 5. 2024, nas je v sklopu obiska pri kandidatih in potnikih v Pariz 2024 obiskal Anej Doplihar, naš bivši učenec, danes parakolesar in olimpijec. Vedno smo veseli njegovega obiska, saj nas s svojo voljo. zagnanostjo in neizmerno ljubeznijo do življenja in športa, vedno znova opomni, kaj je v življenju res pomembno. Mateja Pintar Pustovrh je z Anejem pripravila zanimiv pogovor, ki so ga otroci pozorno poslušali, potem pa imeli še kopico vprašanj, tako da je celo zmanjkalo časa za vse, kar jih je zanimalo. Ob tej priložnosti sta Aneja pozdravila in mu zaželela vse dobro podžupan MO Nova Gorica Anton Harej ter pomočnica ravnateljice Irena Humar Kobal. Prijetnega pogovora na šoli se je udeležil tudi Anejev trener Aleš Suhadolnik.

Anej,

hvala za navdihujoče srečanje ter veliko športnih uspehov ti želimo učenci in vsi delavci šole.

Dostopnost