Skoči na glavno vsebino

 3. in 4. dan plavalne šole v naravi

Torkov večer je bil športno obarvan. Odvečno energijo smo sprostili z igranjem različnih iger in utrujeni zaspali. 

Sredo smo izkoristili predvsem za pridobivanje novega plavalnega znanja. Popoldan smo obiskali blatno-peščeno plažo v Sveti Katarini in zvečer spoznavali kamp z orientacijskim pohodom. Večer smo zaokrožili s plesom, družabnimi igrami in druženjem. Vsi smo se veselili četrtka, saj je zjutraj, po zajtrku, prišla po nas ladjica, s katero smo se odpeljali proti Piranu. Med potjo smo si ogledovali kraje ob obali in se čudili sluzenju morja. V Piranu so nas lepo sprejeli v muzeju, kjer smo spoznali, kako je mesto nastalo. Po okusnem sladoledu smo se vrnili v Ankaran. Popoldan smo na bazenu učiteljem pokazali, kaj vse smo se ta teden naučili. Večer je minil v pripravi na odhod.

Se vidimo v Dornberku! 

Dostopnost