Včeraj  (četrtek, 30. 3.) so na šolo prispeli rezultati natečaja POPRI, ki jih organizira Primorski tehnološki park d. o. o.

Med 402 sodelujočimi mladimiiz vse Slovenije, s kar 130 podjetniškimi idejami, sta bili med 10 najboljših v državi uvrščeni tudi naši podjetniški ideji:

• DogLoc (Rene Horvat, Jurij Mušič, Črt Saksida, Lovro Saksida) z mentorjem g. Rokom Guličem ter
  • Vremenja (Tjaša Medvešček in Maja Prijević al.) z mentorjema Aljošo Bratina in Borutom Fiorelli.

Finalista, ki bo prejel nagrado 5000 evrov, bodo določili po predstavitvah, v četrtek, 6. 4. 2017, v Novi Gorici.

Iskrene čestitke vsem polfinalistom in njihovim mentorjem ter ostalim našim POPROVCEM, ki se, žal, niso uspeli uvrstiti v polfinale.

Vljudno vabljeni na zaključno prireditev, ki bo potekala v SNG Nova Gorica v četrtek, 6. 4. 2017, ob 18. uri.

Brezplačne vstopnice rezervirajte do 3. 4. 2017 na tel:  031 331 778.

Mentorica podjetniškega krožka: Tatjana Pahor

PITCH